Proces Uczniostwa

Gdy wzrastasz Twoje życie staje się coraz większe

 • Witamy w Domu
  Witamy w Domu
 • Kurs Nowego Życia
  Kurs Nowego Życia
 • Seminarium Oczyszczenia
  Seminarium Oczyszczenia
 • Chrzest Wiary
  Chrzest Wiary
 • Kurs Odkrycia
  Kurs Odkrycia
 • Kurs Liderów Grup Domowych
  Kurs Liderów Grup Domowych

6

Etapów Wzrostu
1
Witamy w Domu

Niedzielne nabożeństwa to pierwszy krok w kierunku osobistego rozwoju Twojej wiary. Tu zaczynasz swoją życiową przygodę z Bogiem i Jego Kościołem. Na tym poziomie wzrasta Twoja wiara w Boga, uczysz się modlić i poznajesz Jego Słowo oraz nawiązujesz nowe, wartościowe relacje. To niesamowity początek podróży z Bogiem.

2
Kurs Nowego Życia

To seria 6 spotkań poruszających podstawowe kwestie chrześcijaństwa. Na kursie dowiesz się czym jest zbawienie, jak się modlić i czytać Pismo Święte. Odkryjesz, że Kościół to dom i rodzina a celem wiary jest zmiana stylu naszego życia i wpływanie na świat.

3
Seminarium Oczyszczenia

To dwudniowe weekendowe spotkanie na którym dotykamy głębokich kwestii naszego osobistego życia, rozprawiamy się z obciążającą nas przeszłością, mówimy o uwalniającej mocy przebaczenia i modlimy się o napełnienie Duchem Świętym. To seminarium odmienia ludzi.

4
Chrzest Wiary

W Shoreline nauczamy, że tylko świadomy chrzest (osoby dorosłej) ma duchowe znaczenie i jest dowodem opamiętania i wiary. Dla pierwszych chrześcijan chrzest był publicznym wyznaniem wiary w Chrystusa: „Kto mnie wyzna przed ludźmi, tego ja wyznam przed Ojcem moim i aniołami Bożymi”. Wierzymy, że biblijny chrzest związany jest z odpuszczeniem grzechów, pogrzebem starej natury i zawarciem przymierza z Bogiem.

5
Kurs Odkrycia

Każdy z nas ma wyjątkową osobowość, pasje, talenty i dary. Na tym kursie odkryjesz swoje mocne i słabe strony i będziesz zainspirowany, by uwolnić drzemiący w Tobie potencjał. Przekonasz się, że życie ma wartość i głębszy smak, gdy możesz służyć innym, tym co Bóg umieścił w Tobie.

6
Kurs Liderów Grup Domowych

Pan Jezus powiedział, że „bardziej błogosławioną rzeczą jest dawać niż brać”. W Hosannie zachęcamy wierzących, by wraz z rozwojem duchowej dojrzałości stawali się liderami dla innych. Przyjęcie na siebie odpowiedzialności prowadzenia Grupy Domowej niesie z sobą wiele radości, spełnienie i wpływ (nie mówiąc o zapłacie w niebie). Kurs Lidera GD to weekendowe seminarium, które odbywa się tylko raz w roku. Jego celem jest przygotować i wyposażyć nowych liderów w niezbędne umiejętności przywódcze, konieczne do prowadzenia grupy domowej.

GRUPY DOMOWE

TO TUTAJ TOCZY SIĘ PRAWDZIWE ŻYCIE

 

Tak jak w pierwotnym kościele, małe grupy spotykające się w domach, są sercem kościoła Shoreline. Pragniemy, aby każdy w naszym kościele był połączony z biblijną wspólnotą, wyposażony aby być naśladowcą Chrystusa i aby służył innym w miłości. Stając się częścią grupy domowej możesz „brać i dawać” - w ten sposób zachowujemy zdrowy balans pomiędzy służeniem innym a otrzymywaniem osobistego wsparcia.

 Jeśli chcesz znaleźć odpowiednią dla siebie grupę domową, zgłoś się do punktu informacyjnego po niedzielnym nabożeństwie.

Grupy domowe to otwarte drzwi do życia naszej kościelnej rodziny. Łatwo się czuć samotnym w tłumie, gdy trafiasz do kościoła po raz pierwszy. Dlatego naszym priorytetem jest upewnić się, że wszyscy w kościele są połączeni i otoczeni opieką. Dzięki małym grupom, stajemy się „małym kościołem” z wieloma ludźmi, gdzie każdy może doświadczyć miłości i siły biblijnej społeczności.

Wierzymy, że każda osoba jest stworzona z Bożym potencjałem, aby wywierać wpływ na otaczający go świat. Grupy domowe pomogą Ci odkryć Twoje duchowe dary i używać ich, służąc innym. W swojej grupie znajdziesz ludzi, którzy myślą podobnie do Ciebie i wierzą w Ciebie.

Grupa domowa jest miejscem, gdzie będziesz wyposażony, aby stać się bardziej podobnym do Jezusa i żyć życiem wypełnionym wiarą. Chcemy Ci pomóc wzrastać i rozwijać się, abyś doszedł do miejsca swojego powołania w Bogu.

Łączyć
Służyć
Wyposażyć