Sisterhood

To ruch, który łączy kobiety z całego świata. Możesz stać się częścią tego ruchu, jeżeli chcesz odnaleźć swoją misję i chcesz dzielić się swoim życiem z innymi kobietami. Spotykamy się w rożnym czasie i w rożnych miejscach w naszym mieście: w domach, w kawiarniach, w restauracjach. Celem naszych spotkań to inspirowanie siebie nawzajem, zachęcanie do nowych rzeczy oraz wspieranie się w potrzebach fizycznych i emocjonalnych. Sisterhood to miejsce, w którym możesz rozwijać się jako matka, biznes woman oraz jako kobieta, która chce pokonać swoje ograniczenia i uwolnić swój potencjał. Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu zadzwoń do nas.

FUNDACJA

SZCZĘŚLIWA OSOBA TO NIE TA, KTÓRA BIERZE SZCZĘŚCIE DLA SIEBIE, ALE TA, KTÓRA POTRAFI SIĘ NIM DZIELIĆ Z INNYMI

Założyliśmy fundację EuroHelp w tym celu, aby była narzędziem, przez które niesiemy pomoc kobietom i dzieciom w trudnej sytuacji życiowej. Obecnie nasza Fundacja prowadzi dom dziecka w formie placówki opiekuńczo - wychowawczej "Słoneczna Przystań". Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia przez, które chcemy czynić różnice i nieść bożą miłość tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

SZKOŁA UZDROWIENIA

Szkoła Uzdrowienia to praktyczne seminarium wyposażające chrześcijan w biblijne prawdy wiary, potrzebne do przyjęcia ponad naturalnego uzdrowienia od Boga. Szkoła przeznaczona jest dla osób chorych oraz pragnących posługiwać chorym modlitwą uzdrowienia. Wychodzimy z założenia, iż słuchanie z wiarą (zgodnie z Gal.3:5), jest kluczem do otrzymania cudu. Celem Szkoły Uzdrowienia jest również wspierać lokalne kościoły w przygotowaniu wierzących do wypełnienia biblijnej obietnicy: „Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją.” Ta szkoła wzmocni Twoją wiarę, przybliży do Boga i wpłynie na rozwój Twojego lokalnego kościoła. 

COLLEGE SHORELINE

PRAKTYCZNA SZKOŁA UCZNIOSTWA

Nasz College to coś więcej niż roczna, teologiczna „szkoła Biblijna” - to miejsce kształtowania charakteru, postaw i wewnętrznego rozwoju. Wychodzimy z założenia, iż „kościół rośnie nie przez talenty kilku, lecz przez poświęcenie wielu”. Dlatego naszym celem jest wyposażyć wszystkich chrześcijan do budowania Kościoła XXI wieku – kościoła, który stanie się nadzieją i odpowiedzią na potrzeby nowego pokolenia.

GRUPY DOMOWE

TO TUTAJ TOCZY SIĘ PRAWDZIWE ŻYCIE

 

Tak jak w pierwotnym kościele, małe grupy spotykające się w domach, są sercem kościoła Shoreline. Pragniemy, aby każdy w naszym kościele był połączony z biblijną wspólnotą, wyposażony aby być naśladowcą Chrystusa i aby służył innym w miłości. Stając się częścią grupy domowej możesz „brać i dawać” - w ten sposób zachowujemy zdrowy balans pomiędzy służeniem innym a otrzymywaniem osobistego wsparcia.

 Jeśli chcesz znaleźć odpowiednią dla siebie grupę domową, zgłoś się do punktu informacyjnego po niedzielnym nabożeństwie.

Grupy domowe to otwarte drzwi do życia naszej kościelnej rodziny. Łatwo się czuć samotnym w tłumie, gdy trafiasz do kościoła po raz pierwszy. Dlatego naszym priorytetem jest upewnić się, że wszyscy w kościele są połączeni i otoczeni opieką. Dzięki małym grupom, stajemy się „małym kościołem” z wieloma ludźmi, gdzie każdy może doświadczyć miłości i siły biblijnej społeczności.

Wierzymy, że każda osoba jest stworzona z Bożym potencjałem, aby wywierać wpływ na otaczający go świat. Grupy domowe pomogą Ci odkryć Twoje duchowe dary i używać ich, służąc innym. W swojej grupie znajdziesz ludzi, którzy myślą podobnie do Ciebie i wierzą w Ciebie.

Grupa domowa jest miejscem, gdzie będziesz wyposażony, aby stać się bardziej podobnym do Jezusa i żyć życiem wypełnionym wiarą. Chcemy Ci pomóc wzrastać i rozwijać się, abyś doszedł do miejsca swojego powołania w Bogu.

Łączyć
Służyć
Wyposażyć

W czasie, gdy Ty jesteś na spotkaniu twoje dzieci są pod troskliwą opieką naszych nauczycieli. Mamy kilka grup wiekowych, w których odbywają się dla nich zajęcia. Dzieci oglądają filmy, słuchają historii, wykonują prace artystyczne i świetnie się ze sobą bawią. Zachęcamy je by okazywały miłość innym i uczymy je, że są wyjątkowe w Bożych oczach.
TO JEST ICH WŁASNY KOŚCIÓŁ DZIECIĘCY.

MŁODOŚĆ - ŻYCIE - PASJA

Naszym pragnieniem jest widzieć młodych ludzi żyjących dla Boga, którzy są pełni wiary, pasji i miłości do Bożego Słowa. Chcemy pomagać młodym ludziom uwalniać ich potencjał, spełniać ich marzenia i odnosić sukcesy w życiu. Jesteśmy grupą, która wciąż na nowo odkrywa kim jest Jezus i to zmienia w naszym życiu WSZYSTKO!

Dołącz do nas na facebooku