Kobieta i jej misja - Shine 2018

Czy jesteś kobietą z misją?
Czy w ogóle myślisz w ten sposób o sobie?

Wierzę, że Bóg ma misję dla każdej osoby na tej ziemi. Niektóre z nas pojadą na koniec świata, by wypełnić swoją misję, ale inne odnajdą ją tam, gdzie żyją, pracując w swoim zawodzie bądź tworząc nowe formy i narzędzia pomocy dla ludzkości. Będą też takie kobiety, które pójdą wprost do cierpiących, chorych i zgubionych by okazać im bożą miłość.

Misja jest jak KLUCZ, który wprowadza Bożą pomoc do miejsc, gdzie jest potrzebna Boża interwencja. Wiele spraw i okoliczności będzie chciało Cię zatrzymać przed misją Twojego życia, ale Bóg cały czas pracuje nad tym, abyś mogła ją odkryć i doprowadzić do końca.

Na tegorocznej konferencji chcemy pomóc poznać kobietom ich właściwy kierunek odnośnie misji w ich życiu. Modlimy się, abyś poprzez wykłady, autentyczne historie, oraz działanie Ducha Świetego, które jak wierzymy będzie miało miejsce na naszej konferencji, została zainspirowana do tego, co Bóg zaplanował dla Ciebie zanim się urodziłaś.
Przyjedź na Shine z nastawieniem, że jest coś nowego, co Bóg ma dla mnie. Zarejestruj się już dziś i zrób też prezent koleżance lub osobie, dla której ta konferencja będzie wielką radością i być może nowym początkiem.

Czekamy na Ciebie,
Joanna Kmiecik i dziewczyny z Shoreline!

Mówcy

Angelika Krzywodajć – wraz z mężem prowadzą kościół Filadelfia w Wodzisławiu Śl. Angelika to osoba pełna pasji i miłości do Boga i Jego kościoła. Zawsze zachęca, inspiruje do sięgania po to, co Bóg ma dla każdego człowieka. Posiada proroczy wejrzenie w życie ludzi, którym służy. Wraz z Arkiem mają dwójkę dzieci Karolinę i Jakuba oraz kota Lemona :)

Arek Krzywodajć - jest pastorem kościoła Filadelfia w Wodzisławiu Śl. Producent muzyczny, wizjoner, mówca konferencyjny i autor dwóch książek: Sztormy i Burze oraz Polska Twoja Ziemia Obiecana. W swoim przekazie Arek pragnie nieść ludziom wiarę, nadzieję, miłość jaką można znaleźć tylko w osobistej więzi ze Stwórcą. Wraz z Angeliką mają dwójkę dzieci Karolinę i Jakuba oraz kota Lemona :)

Iga Lizniewicz -Jest pastorem kościoła Life Church Warsaw, który prowadzi razem ze swoim mężem Maćkiem już od ponad czterech lat. Wcześniej było częścią kościoła Life Church w Wielkiej Brytanii, by potem powrócić do Polski otworzyć kampus tego kościoła w Warszawie. Iga jest pełnym pasji i zaangażowania mówcą, który często mówi na trudne ale jakże potrzebne tematy i w swoim przesłaniu kładzie nacisk na rozwój charakteru.

Joanna Godawa - wspólnie z mężem Pawłem przez prawie 28 lat prowadzili kościół Woda Życia w Koszalinie. Razem mieli wpływ na tysiące osób. Asia z wielką siłą i przekonaniem głosi, to co sama doświadcza w Bogu – że Bóg jest dobry, pełen Łaski i miłości, w dobrym czasie i w trudnym także. Jej przesłanie jest pełne nadziei i wiary. W ostatnim roku gdy Asi mąż poszedł do nieba, ropoczął się dla niej nowy etap w życiu związany z odnajdowaniem nowych miejsc w Bogu. Jest to dla niej czas przełomu w wierze oraz życiu w pełnym zaufaniu Jemu we wszystkim.

Asia Kmiecik - razem z mężem są pastorami i założycielami Kościoła Shoreline. Jej nauczanie wnosi wiele odświeżenia i objawienia do życia ludzi. Jej pasją jest wprowadzanie ludzi w miejsce ich powołania oraz rozwijanie potencjału przywódczego wśród liderów. Asia potrafi mówić o trudnych życiowych kwestiach w prosty i klarowny sposób. Jest założycielem Fundacji Eurohelp, która niesie pomoc dzieciom i kobietom. Jest mamą i szczęśliwą babcią.

Anna Światczak - piosenkarka, zdobywczyni wielu nagród między innymi w ,,Szansa na sukces”, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu oraz w Eurowizji jako członek zespołu Ich Troje. Wokalistka przeszła przemianę duchową, doświadczyła spotkania z żywym Bogiem, który zmienił jej życie. Obecnie Prowadzi program Punkt Zwrotny w telewizji TBN oraz śpiewa w zespole muzycznym razem z mężem perkusistą. Oboje są szczęśliwymi rodzicami Eti i Vivy.

Kinga Kmiecik - Razem z mężem Szymonem prowadzą kościół Zoe w Warszawie, który jest częścią Family Hillsong. Kinga jest dynamicznym mówcą, a jej radykalne nauczanie porywa sluchaczy i stawia przed nimi nowe wyzwania. Z wielkim oddaniem wyposaża liderów, przez co tworzy w swoim kościele silne przywództwo Nowej Generacji. Jest mamą Very i Dawida.

Plan Konferencji

PIĄTEK 12 październik

17:30
1 sesja
18:40
przerwa kawowa
19:10
2 sesja
20:40
NIESPODZIANKA

SOBOTA 13 październik

10:00
3 sesja
11:15
4 sesja
12:00
przerwa kawowa
12:30
5 sesja
13:15
6 sesja
14:05
lunch
14:45
7 sesja
16:30
8 sesja
17:30
zakończenie

Na konferencji będzie przygotowane pomieszczenie dla matki z dzieckiem.
Bardzo prosimy o zgłoszenie tej informacji telefonicznie - 34-300-00-89, lub mailowo - biuro@shoreline.pl

Rejestracja

Rejestracja pod numerem telefonu: 34-300-00-89 lub:

Przejdź do rejestracji online

Rejestracja po dokonaniu wpłaty na konto
(z dopiskiem "Shine 2018"):

40 1750 0012 0000 0000 3525 3645 (Raiffeisen Polbank)
Kościół Zielonoświątkowy Shoreline
42-200 Częstochowa,
Ul. Przemysłowa 9

Koszt Konferencji

Opłata konferencyjna 40 zł od osoby.

Wszystkie obiady i przekąski będzie można zakupić na miejscu w trakcie konferencji.

Lokalizacja

Konferencja będzie odbywać sie w budynku Kościoła Shoreline.

Kościół Shoreline
Ul. Przemysłowa 9,
42-200 Częstochowa

Noclegi

Pobierz bazę noclegów