Powrót do listy

Konferencja Shine 2017: Kobieta w Zbroi


2 września 2017 @ 10:00 - 17:30

Zobacz zdjęcia

Konferencja Shine 2017: Kobieta w Zbroi

Tegoroczna konferencja dla kobiet – SHINE „kobieta w zbroi” w odczuciu wielu uczestniczek i organizatorek była inna niż poprzednie, wyjątkowa i z cała pewnością warta naszej uwagi.
Głównym tematem były bitwy, które mniejsze czy większe, wciąż są obecne w naszym życiu oraz zwycięstwa, pocieszenie i całkowita akceptacja jaką mamy w Chrystusie.

Pierwszą mówczynią była Nancy McCready z Texasu, która też, po raz pierwszy inspirowała kobiety podczas SHINE w Częstochowie.
Kolejny raz na konferencji mogłyśmy posłuchać Laury Koke z USA i Joanny Kmiecik z Częstochowy. Ich przesłania były pełne pasji dla Boga, motywujące do działania, zachęcające do podejmowania wyzwań w czasie i miejscach, w których obecnie żyjemy i korzystania z Bożej mądrości, miłości i wciąż aktualnego, pełnego mocy zwycięstwa jakiego Jezus dokonał dla nas na krzyżu. Szczególnie energetycznym głosem nieco młodszego pokolenia kobiet, był głos niezwykle charyzmatycznej i utalentowanej Kingi Kmiecik z Warszawy.
Bez wątpienia każda z nas odnalazła przekaz, z którym mogła się utożsamić.

Osobistym i wzruszającym momentem w programie konferencji, był wywiad z pięcioma kobietami, które opowiadały o największych bitwach przez jakie przeszły, i które wygrały w swoim życiu.

Nie zabrakło humorystycznego akcentu scenicznego i profesjonalnej
obsługi foto, dzięki której mogłyśmy wcielić się w postacie nieustraszonych wojowniczek.
Kobiety, które wzięły udział w SHINE, mogły korzystać z komfortowej strefy kawiarnianej, usług cateringowych i tematycznie wyposażonej księgarni.

Konferencja odbyła się 2 września 2017 roku w nowoczesnym budynku kościoła SHORELINE w Częstochowie. Wzięło w niej udział ponad 270 kobiet z całej Polski.
Całość konferencji została zorganizowana i opracowana przez pastor Joanne Kmiecik i współpracujące z nią w bliskich relacjach, kobiety i mężczyźni z kościoła SHORELINE Częstochowa.

Miejsce

Kościół Shoreline
Ul. Przemysłowa 9
42-200 Częstochowa
+ Google Map