Powrót do listy

Patio – Kaznodzieja z Karabinem


18 lutego 2017 @ 17:00

Zobacz zdjęcia Zobacz Wideo

Patio – Kaznodzieja z Karabinem

Patio to comiesięczne Spotkania Młodych (dorosłych), którzy pragną zmieniać świat i wpływać na swoje pokolenie poprzez ponadczasowe chrześcijańskie wartości. Spotykamy się raz w miesiącu w sobotni wieczór, by być z sobą, posłuchać dobrej muzyki na żywo i ludzi, którzy inspirują, motywują i rzucają wyzwania.

W lutym gościmy w Częstochowie Sama Childersa – człowieka, którego historia zainspirowała amerykańskich producentów filmowych z Hollywood do nakręcenia filmu sensacyjnego “Machine Gun Preacher” (Kaznodzieja z karabinem) z główną rolą Gerarda Butlera.

Sam Childers to były członek gangu motocyklowego, a obecnie założyciel fundacji Angels of East Africa, zajmującej się ratowaniem dzieci w Sudanie Południowym, Ugandzie i Etiopii, których rodziny zostały zamordowane przez rebeliantów. Dzięki jego działaniom uratowane dzieci można liczyć już w tysiącach. Jego przesłanie wstrząśnie Twoim życiem, zainspiruje Cię i zmotywuje do wyjścia ze strefy komfortu. To będzie naprawdę wyjątkowe wydarzenie w naszym mieście, którego nikt nie powinien przegapić!

Na spotkaniu zagra grupa muzyczna Shoreline.

 

Miejsce

Kościół Shoreline
Ul. Przemysłowa 9
42-200 Częstochowa