Powrót do listy

Sisterhood „Mosty”


16 maja 2015 @ 11:00 - 14:00

Zobacz zdjęcia

Sisterhood „Mosty”

16 maja w Hali Arena odbyło się spotkanie dla kobiet pod hasłem MOSTY.  W spotkaniu wzięło udział około 120 dziewczyn i kobiet w różnym przedziale wiekowym.

Celem spotkania było zainspirowanie kobiet do tego, aby w swoim życiu budowały mosty relacji z innymi kobietami. Panie były zachęcone do zaangażowania się w różnego rodzaju misje fundacji, mające na celu nieść pomoc kobietom i dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji.

Wykład prezes Fundacji Joanny Kmiecik pomógł  kobietom zrozumieć jak ważne jest to, aby otworzyły się na relacje z innymi kobietami, mobilizował je do tego, by nie zamykały się w swoim świecie z powodu przykrej przeszłości, bolesnych doświadczeń, by budowały w swoim życiu mosty, a nie mury, które ograniczają ich rozwój i potencjał. Wykład medialny Annie Lobert, byłej prostytutki, pokazał kobietom jak można wyjść z najgłębszego dna poniżenia i bólu i stać się wpływową kobietą, która niesie pomoc  innym i zmienia ten świat na lepsze.

Wolontariusze fundacji Eurohelp przygotowali  kreatywne przekąski, konkursy z nagrodami, darmowy makijaż, a także masaż dłoni. Program uświetnił występ wokalny Marty Cupiał oraz  medialny program artystyczny. Podczas spotkania kobiety mogły zakupić srebrną biżuterię, która wspiera misję fundacji.

Miejsce

Hala Sportowa „Arena” – 3 piętro
Ul. Żużlowa 4
42-202 Częstochowa