Pokoje Uzdrowienia

O Pokojach Uzdrowienia

Mamy wielką przyjemność zaprosić Cię do uczestnictwa w Pokojach Uzdrowienia, organizowanych po raz w pierwszy w Polsce, w ramach Szkoły Ponadnaturalnej Służby.
Healing Rooms w Bethel Church w Redding co roku przyjmują ponad 8 000 gości, a co tydzień przez Pokoje Uzdrawiania przechodzą setki osób.

Powód dla którego tak dużo ludzi przyjeżdża do Pokoi Uzdrowienia jest jeden – gdy ludzie poszukują Ducha Świetego i Jego uzdrawiającej mocy, On przychodzi czyniąc to, co Pan  Jezus obiecał tym, którzy w Niego uwierzą – „na chorych ręce kłaść będą a oni wyzdrowieją.”

Pokoje Uzdrowienia to miejsce, w którym możesz zobaczyć, jak Bóg przynosi życie, pełnię i miłość osobom cierpiącym na dolegliwości fizyczne.
Zarejestruj się już dziś online i przyjdź w sobotę w godzinach 9:00 – 13:00, aby doświadczyć odnowienia i uzdrowienia.
REJESTRACJA DO POKOI UZDROWIENIA


Uczestnictwo w pokojach – najczęstsze pytania


Ile czasu trwa modlitwa w pokojach ?

Czas twojego pobytu w pokojach uzdrowienia nie powinien przekroczyć dwóch godzin.

Czego mogę się spodziewać po przyjeździe ?

Po przyjeździe podejdź do punktu rejestracyjnego celem zgłoszenia swojego przybycia. Otrzymasz tam formularz z twoimi danymi i wszystkimi informacjami, które podałeś w swoim zgłoszeniu. Zachowaj ten formularz przy sobie, aby w momencie posługi modlitwą podać go osobom które będą się o ciebie modliły.
Po modlitwie zespół, który się o Ciebie pomodli poprosi byś przekazał im ten formularz.

Po otrzymaniu formularza w punkcie rejestracyjnym, poczekaj w holu, aż opiekun twojej grupy zaprosi Ciebie i całą grupę, by przeprowadzić Cię do:

a)  pokoju w którym opowie Ci jak będzie przebiegała modlitwa i odpowie na twoje pytania.

b) przedstawi Ci i całej grupie krótki film, którego celem jest zapoznanie z kilkoma istotnymi krokami, które będą pomocne w przyjęciu przez Ciebie posługi uzdrowienia.

c) po prezentacji filmu i odpowiedzi na pytania zaprowadzi cię z resztą członków twojej grupy na salę, gdzie w Bożej atmosferze będą oczekiwać na Ciebie zespoły posługujące modlitwą.

Czy mogę przyjechać ze swoim dzieckiem i kogo mam wtedy zarejestrować?

Tak, oczywiście. Rejestracji dokonaj na imię i nazwisko swojego dziecka i jako opiekun będziesz mu towarzyszyć w pokojach uzdrowienia.

Czy są jakieś koszty uczestnictwa w Pokojach Uzdrowienia?

Nie. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Czy każdy może się zapisać na pokoje?

Zapisać może się każda osoba, która potrzebuje modlitwy o swoje uzdrowienie. Jednakże proszę mieć na uwadze, że Pokoje Uzdrowienia mogą przyjąć ograniczoną ilość osób.

Czy ma to znaczenie z jakiej jestem dominacji czy wyznania?

Nie, nie ma to żadnego znaczenia, a przynależność denominacyjna nie jest warunkiem uczestnictwa w Pokojach.

Data

paź 07 2023

Czas

Cały dzień

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: paź 07 2023
  • Czas: Cały dzień

Koszt

Bezpłatne

Lokalizacja

Kościół Ducha Świętego Shoreline
ul. Przemysłowa 9