Zacznij Podróż
z Shoreline


Witamy w Domu

Pastorzy Seniorzy

Tomasz i Joanna Kmiecik


Cieszymy się, że jesteś. Będzie to dla nas wielką radością przedstawić Ci nasz kościół i Tego, który jest jego Panem i gospodarzem – Jezusa Chrystusa. Naszym marzeniem jest przynieść cząstkę nieba na ziemię, aby ludzie żyjący wokół nas mogli poznać Boga i odkryć, że jest więcej. Dlatego uznaliśmy to za największy przywilej i priorytet w naszym życiu, by służyć Jezusowi i budować Jego kościół. Wierzymy, że dzieło to, będzie trwało dłużej niż my sami. Dołącz do nas!

Poznaj Shoreline

Zaplanuj Wizytę

Czego się spodziewać
Masz Pytania
To dla nas ogromna radość, że chcesz nas odwiedzić! Jeśli w czasie Twojej pierwszej wizyty zrodzą się jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiemy ma miejscu. Możesz także śmiało zadzwonić i zapytać nas o cokolwiek pod numerem +48 34 366 46 77.

Jak się dostać?
Poniżej jest mapa z dojazdem. Kościół posiada własne miejsca parkingowe.

Czy obowiązuje jakiś strój?
Absolutnie nie! Nasz Kościół to miejsce, gdzie jesteśmy sobą i akceptujemy wszystkich. Uważamy też, że dla Boga od ubioru ważniejsze jest serce.


GODZINY

Niedziela 11:00

LOKALIZACJA

Centrum Miasta

Ul. Przemysłowa 9
42-202 Częstochowa
PolskaPoznać Boga

Ścieżka WzrostuSpotkania Ścieżki Wzrostu poprowadzą Cię do odkrycia celu dla którego zostałeś odkupiony na krzyżu, abyś mógł żyć pełnią życia, jaką przygotował dla Ciebie Bóg. Ten kurs składa się z pięciu kroków, które przygotują Cię do podążania za Jezusem, przyjęcia wolności, połączenia się z kościołem, odkrycia swojego przeznaczenie i służenia innym. Wszystkie spotkania Ścieżki Wzrostu za wyjątkiem kroku czwartego odbywają się w niedzielę przed nabożeństwem o godz.10:00. Możesz się na nią zapisać w naszym Punkcie Informacyjnym.Jak dołączyć do Shoreline?

Jest kilka platform zaangażowania:
1) Odwiedź nas w niedzielę i weź udział w Nabożeństwie
2) Poznaj i przyłącz się do Małych Grup i nawiąż nowe relacje.
3) Jeżeli potrzebujesz uzdrowienia przyjdź na spotkania Szkoły Uzdrowienia.
4) Znajdź swoje miejsce w jednej z służb aby dzielić się tym co masz z innymi.