Służba
Uzdrowienia

Czynić różnice

Czym jest Służba Uzdrowienia

I jak dołączyć


To służba kościoła Shoreline skierowana do osób chorych.
Fundamentem tej służby jest obietnica Pana Jezusa: „Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją.” (Mar.16:17-18).
Wierzymy, że Jezus Chrystus nadal leczy ludzi, tak jak wtedy, gdy żył na ziemi. Dzisiaj działa On przez swoich wyznawców na wiele różnych sposobów.
Służba uzdrowienia ma jeden cel – modlić się za tych, którzy potrzebują dotyku Boga. Ta służba zrodziła się z żarliwej pasji, aby zobaczyć jak objawia się uzdrowienie od Boga i odpowiedź na modlitwę: ‚przyjdź Królestwo Twoje i bądź wola Twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.”
Jesteśmy przekonani, że Bóg chce, abyś żył pełnią życia, abyś był zdrowy i wolny od bólu.
Służba uzdrowienia zapewnia bezpieczne i poufne środowisko, w którym możesz otrzymać modlitwę o uzdrowienie.
Niektórzy ludzie zostają uzdrowieni natychmiast przez cudowny dotyk Boga. Inni otrzymują uzdrowienie stopniowo przez okres dni, tygodni lub miesięcy. Jesteśmy gotowi modlić się za każdą osobę tak długo, jak trwa ten proces i dopóki nie będzie ona całkowicie zdrowa!
Bóg był i jest Wielkim Lekarzem.


JAK DOŁĄCZYĆ


Zapraszamy w każdą niedziele po nabożeństwie lub przyjdź na wieczór uzdrowienia.
Wszyscy są mile widziani i nie ma żadnych kosztów! Ci, którzy chcą przekazać darowiznę na tworzenie portalu służby uzdrowienia, mogą to zrobić w punkcie rejestracji lub online z dopiskiem „bóguzdrawia.pl”.
Ze względu na charakter naszej posługi, nie skupiamy się na uzdrawianiu emocjonalnym ani na duchowym wyzwoleniu. Jeśli potrzebujesz tego rodzaju pomocy, skontaktuj się z nami drogą e-mailową (biuro@shoreline.pl).

ZASOBY


W tym miejscu znajdziesz materiały do czytania i oglądania, które rozciągną Twoją wiarę, zainspirują Cię i przygotują do przyjęcia uzdrowienia od Boga. Stosując się do zasad w nich podanych, będziesz mógł osiągnąć maksymalne korzyści podczas posługi modlitwy.

Przyczyny braku uzdrowienia

CZYTAJ

Złam przekleństwo pokoleniowe

CZYTAJ