Służby

Czynić Róznicę

Służąc Innym

służysz Bogu


Bez względu na twój wiek czy status, w Shoreline znajdziesz swoje miejsce.
Gdy odkrywasz swoje dary i pasje i zaczynasz służyć innym, nie tylko wypełniasz swoje powołanie
ale również budujesz ciało Chrystusa i dokonujesz zmian w świecie.
Dołącz do jednego z zespołu służb poniżej aby razem z nami pomóc ludziom:
Poznać Boga, Znaleźć życie i Czynić różnice.

POKOJE UZDROWIENIA

Nie zawsze możemy poświęcić tyle czasu ile byśmy chcieli podczas niedzielnego spotkania kościoła, by modlić się o chorych. Dlatego w każdą ostatnią sobotę miesiąca, grupa wierzących pasjonatów wraz pastorem Tomaszem Kmiecikiem spotyka się razem, aby modlić się o uzdrowienie i oczekiwać na działanie Ducha Świętego, zgodnie z obietnicą Pana Jezusa: „Na chorych ręce kłaść będą a ci wyzdrowieją.” (Mar.16:17-18)
SISTERHOOD

  • To przestrzeń dla wszystkich kobiet i dziewczyn bez względu na wiek i sezon w jakim się znajdują.
  • To różnego rodzaju działania obejmujące miedzy innymi takie wydarzenia jak: konferencje Shine, kobiece śniadanie, zabawne party oraz relacje, w których kobiety mogą odnaleźć swój cel i odkryć swój potencjał.
  • To podróż kobiety z kobietą, w której może rozwinąć skrzydła i poznać swoją wartość w Bogu.KOŚCIÓŁ DZIECI

W czasie, gdy Ty jesteś na nabożeństwie Twoje dzieci są pod troskliwą opieką naszych nauczycieli. Mamy kilka grup wiekowych, w których odbywają się dla nich zajęcia. Dzieci oglądają filmy, słuchają historii, wykonują prace artystyczne i świetnie się ze sobą bawią. Zachęcamy je, by okazywały miłość innym i uczymy je, że są wyjątkowe w Bożych oczach.
KSIĘGARNIA

Nigdy w historii kościoła nie mieliśmy tak wielkich możliwości zdobywania mądrości jak obecnie. Dzięki tej służbie życie wielu ludzi zostaje wzbogacone o wiedzę, doświadczenie, objawienie i mądrość wielkich mężów i kobiet Bożych. Nasza księgarnia oferuje literaturę praktycznie w każdej dziedzinie, która ma znaczenie i wpływ na prowadzenie zwycięskiego chrześcijańskiego życia – zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Koniecznie powinieneś odwiedzić to miejsce, gdy wpadniesz do Shoreline.
KAWIARNIA

Serdeczne relacje budowane po nabożeństwie przy filiżance kawy/herbaty i smacznym ciastku, są dla nas tak samo ważne jak samo nabożeństwo. Dlatego robimy wszystko aby nasza kawiarnia, obsługa i to co podajemy było szczególne. Jeśli nas odwiedzisz to zapraszamy Cię na aromatyczną kawę w miłym towarzystwie.
STREAMING I TV

Nasze niedzielne nauczanie, świadectwa przemienionego życia i historie uzdrowień. Dzięki tej służbie mogą dotrzeć do tych, którzy nigdy nie dowiedzieliby się o Bożej dobroci i miłości w kraju i za granicą. Zanim nas odwiedzisz w niedzielę na żywo, możesz nasz zobaczyć online i posłuchać o tym, co Bóg robi pośród nas. Jeśli posiadasz kompetencje, doświadczenie lub pragnienie, by mieć udział w rozszerzaniu dobrej nowiny poprzez media i nowoczesne technologie, to z pewnością znajdziesz dla siebie miejsce w tej fantastycznej grupie ludzi.
KREATYWNOŚĆ

Wierzymy, że nasz Bóg jest godzien chwały dlatego chcemy Go uwielbiać muzyką, śpiewem i tańcem. Podczas wydarzeń artyści przygotowują różnego rodzaju scenki teatralne podłączone z tańcem i muzyką. Jeżeli jesteś artystą, rozważ dołączenie do nas w dziedzinie sztuki technicznej, muzyki, grafiki, malarstwa, tańca, wideo lub innej artystycznej ekspresji.
SŁUŻBY ADMINISTRACYJNE

Nasze niedzielne spotkania nie mogłyby się odbyć bez naszych niezwykłych wolontariuszy ze służb administracyjnych takich jak: służba witania, porządkowa czy osób obsługujących punkt informacyjny. To dzięki nim możemy być spokojni, że podczas każdego wydarzenia wszystko działała we właściwy sposób.

Czynić różnice

zostań wolontariuszem

Wydarzeń Shoreline