Śniadanie Biznesowe z Filipem Majchrowskim

Prowadzisz Biznes? A może dopiero zaczynasz?
Zapraszamy Cię na biznesowe śniadanie podczas którego poznamy trzydziesto-dwu letniego przedsiębiorcę z Polski Filipa Majchrowskiego. Swoje pierwsze kroki w biznesie stawiał w wieku 16 lat i od tamtej pory jest związany z branżą rozrywkową i telewizyjną. Obecnie od 2014 roku ściśle powiązany z firmą ATM GRUPA S.A. – największym, niezależnym producentem telewizyjnym w Polsce. Spółka notowana jest na parkiecie giełdy warszawskiej. Filip jest odpowiedzialny za trzy spółki w których jest prezesem zarządu a są to:

– FM ALDENTRO – firma zajmująca się organizacją różnego rodzaju eventów, koncertów i wydarzeń specjalnych. Realizowała takie przedsięwzięcia jak np. Europejska Stolica Kultury 2016 czy Koncert wraz z wydaniem DVD Pana David’ea Gilmoura. Spółka współprodukowała także Światowy Szczyt Klimatyczny COP24 w 2018 roku a obecnie jest odpowiedzialna z ramienia Polskiego Rządu za realizację polskiej części wystawy Światowej – Dubaj EXPO 2020.

– ALDENTRO – spółka działająca w segmencie branded content, specjalizująca się w produkcji programów dedykowanych z emisją w telewizji lub Internecie a także lokowań produktów w serialach telewizyjnych i filmach.

– FM CAPITAL – jest spółką inwestycyjną, działającą w obszarach: handlu nieruchomościami, inwestycjami w start-up’y oraz handlem dziełami sztuki.

Filip, po mimo swojego młodego wieku, miał okazję poznać świat dużego biznesu, ale odkąd rozpoczął swoją drogę z Jezusem w 2017 roku jego sposób funkcjonowania w biznesie zmienił się diametralnie. Chętnie podzieli się swoją historią podczas spotkania.

Data

lis 07 2019

Czas

08:30 - 10:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: lis 07 2019
  • Czas: 01:30 - 03:00

Koszt

50zł (śniadanie w cenie)
Kościół Shoreline

Lokalizacja

Kościół Shoreline
Przemysłowa 9, Częstochowa
Kategoria