SOZO

Mamy przywilej zaprosić Cię na II edycję Szkoły Ponadnaturalnej Służby w tematyce SOZO, która odbędzie się 17-18 Maja 2024.

SOZO to wyjątkowa służba Kościoła Bethel, która zajmuje się wewnętrznym uzdrowieniem, uwolnieniem od demonów, traum oraz przekleństw pokoleniowych. Poprzez zamienienie kłamstw na prawdę, osoba zostaje wprowadzona do życia w wolności i Bożym przeznaczeniu. SOZO – To greckie słowo występuje w Piśmie 108 razy i jest tłumaczone jako: zbawiony, uzdrowiony, wyzwolony.

Kurs SOZO na Szkole Ponadnaturalnej Służby będzie prowadzony przez doświadczonych przedstawicieli Kościoła Bethel, Christine i Dawida West, którzy są dyrektorami SOZO Bethel i przeszkolili już kilka tysięcy osób w różnych krajach w tematyce SOZO. Ich pasją jest wyposażanie, szkolenie i mentorowanie zespołów solo, aby służyły we własnych wspólnotach kościelnych. I właśnie ta edycja Szkoły Ponadnaturalnej Służby ma na celu przygotowanie zespołów posługujących w kościołach w służbie uwolnienia i uzdrowienia wewnętrznego. Uczestnicy otrzymają kilka cennych narzędzi, które będą pomocne w wyzwalaniu ludzi z opresji demonicznych i uzdrowieniu wewnętrznym. Wydarzenie jest skierowane do uczestników Szkoły Ponadnaturalnej Służby oraz pastorów, liderów, psychologów i psychoterapeutów chrześcijańskich.

David i Christine są współpracownikami Dawny DeSilva, która jest twórcą programu Sozo kościoła Bethel w Reeding. Christine i Dawid prowadzą szkolenia oraz nadzór nad zespołami SOZO w Wielkiej Brytanii. W 2008 r. Christine została mianowana dyrektorem służby Sozo na Wielką Brytanię. Od 2013 r. razem David i Christine przeszkolili kilka tysięcy osób podczas wydarzeń na żywo, w Internecie w kraju i za granicą. Nadzorują powstające zespoły Sozo w kilku krajach europejskich. Ich pasją jest wyposażanie, szkolenie i mentorowanie zespołów Sozo, aby służyły we własnych wspólnotach kościelnych, aby Boże dzieci mogły cieszyć się nowym poziomem wolności. Ich pasją jest to by wierzący ludzie byli wolni od kłamstw, zranień i warowni, które ich trzymają w niewoli często przez wiele lat po swoim nawróceniu. Na długo zanim David i Christine doświadczyli Sozo, służba prorocza i nauczania była centralnym punktem ich obdarowywania.

Rejestracja na SOZO zostanie uruchomiona z dniem  1 marca 2024 r.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

maj 17 2024 - maj 18 2024

Czas

08:00 - 18:00

Czas lokalny

 • Strefa czasowa: America/New_York
 • Data: maj 17 2024 - maj 18 2024
 • Czas: 03:00 - 13:00

Lokalizacja

Kościół Ducha Świętego Shoreline
ul. Przemysłowa 9
Kategoria