Wieczór Uzdrowienia to spotkanie, na którym wszystko jest możliwe

„Bóg zamieszkuje chwałę swego ludu” (Ps. 22:3) – co znaczy, że Jego obecność objawia się tam, gdzie ludzie wierzący uwielbiają Jego imię. Przynoszenie chwały Bogu jest jak budowanie tronu dla Niego, aby mógł przyjść i rozgościć się wśród nas.  To właśnie wtedy dokonują się cuda a chorzy zostają uzdrowieni. Gdy widzimy dobroć Bożą nasze życie zostaje zmienione.

pastor Tomasz Kmiecik

 

„WINNICA WORSHIP”

Grupę muzyczną „Winnica Worship” Bóg już wielokrotnie używał, aby przynieść do kościołów duchowe przebudzenie i odświeżenie. Zespół składa się z ludzi, których łączy wielkie pragnienie oddawania chwały Bogu. Ci pełni pasji ludzie od wielu lat służą w Centrum Chrześcijańskim Winnica w Rybniku. Z pewnością odkryjesz z nimi Bożą obecność na nowo.

 https://www.winnica.org/winnicaworship

 

MODLITWA UZDROWIENIA

Naszym pragnieniem jest widzieć ludzi uzdrawianych, uwalnianych i kierowanych ku przeznaczeniu poprzez demonstrowanie Królestwa Bożego. W historii naszego kościoła doświadczyliśmy tak wielu uzdrowień, iż wierzymy, że Bóg może to zrobić jeszcze raz. Dlatego wciąż modlimy się o ludzi, którzy zmagają się ze słabościami i chorobami w ciele, wierząc, że Ten, który jest wczoraj, dzisiaj i na wieki ten sam, będzie czynił to, co obiecał. Uzdrowienie jest dla Ciebie, przyjdź i przyjmij je tego wieczoru.

Zobacz jak Bóg działa:

Data

mar 25 2023

Czas

18:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: mar 25 2023
  • Czas: 12:00 - 12:00

Koszt

WSTĘP WOLNY
Kościół Shoreline

Lokalizacja

Kościół Shoreline
Przemysłowa 9, Częstochowa
Kategoria