Drodzy przyjaciele.

 

W związku z zarządzeniem premiera RP o „Zawieszeniu zgromadzeń powyżej 50 osób” oraz kierując się troską o zdrowie nas wszystkich, niedzielne nabożeństwo w Kościele Shoreline oraz planowane na sobotę spotkanie wolontariuszy 4 M zostaje odwołane
O godzinie 11:00 zapraszamy na specjalną transmisje online. 

 

Dni kryzysu i zagrożenia zawsze były dla kościoła okazją do okazywania sobie wzajemnej miłości, wsparcia i solidarności. Nie chcemy być bierni i obojętni na to co się obecnie dzieje wokół nas. Wierzymy, że jako dzieci Boże mamy autorytet i mandat od Pana Jezusa aby się modlić o siebie nawzajem, nasz kraj i o ochronę mieszkańców Częstochowy. Szczególnie w takim czasie jak ten, powinniśmy okazywać sobie praktyczne wsparcie, zachętę i budować swoją wiarę. Wierzymy, że namaszczenie Ducha Świętego nie tylko ma moc nas uzdrowić ale również ochronić od zakażeniem „koronawirusem”.

 

Godzina Modlitwy w środę o 19:30 będzie odbywała się normalnie ale w innej formie – wszyscy w tym czasie powinnismy połączyć się w jedności w naszych domach i modlić się o zakończenie epidemii i błogosławieństwo dla kościoła, naszych bliskich i Polski.
Instrukcje do tematów modlitwy na Godzinę Modlitwy otrzymacie emailami lub SMS -em.

 

Wierzymy, że kościół to nie tylko niedzielne nabożeństwa ale ludzie, którzy się wzajemnie kochają i wspierają, dlatego zachęcamy też do spotykań w tygodniu w małych grupach. Jeśli nie masz swojej grupy domowej skontaktuj się z nami pod nr tel  34 366 46 77  lub 790 271 065.