Pokoje
Uzdrowienia

Czynić różnice

Czym są Pokoje Uzdrowienia

I jak dołączyć


To służba kościoła Shoreline skierowana do osób chorych.
Fundamentem tej służby jest obietnica Pana Jezusa: „Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją.” (Mar.16:17-18).
Wierzymy, że Jezus Chrystus nadal leczy ludzi, tak jak wtedy, gdy żył na ziemi. Dzisiaj działa On przez swoich wyznawców na wiele różnych sposobów. Jednym z nich są właśnie Pokoje Uzdrowienia.
Pokoje Uzdrowienia mają jeden cel – modlić się za tych, którzy potrzebują dotyku Boga. Ta służba zrodziła się z żarliwej pasji, aby zobaczyć jak objawia się uzdrowienie od Boga i odpowiedź na modlitwę: ‚przyjdź Królestwo Twoje i bądź wola Twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.”
Jesteśmy przekonani, że Bóg chce, abyś żył pełnią życia, abyś był zdrowy i wolny od bólu.
Pokoje uzdrowienia zapewniają bezpieczne i poufne środowisko, w którym możesz otrzymać modlitwę o uzdrowienie. Czas spędzony w „pokojach uzdrowienia” wpłynie na zmienę twojego myślenia i rozbudzi wiarę, potrzebną do przyjęcia uzdrawiającej mocy Ducha Świętego.
Niektórzy ludzie zostają uzdrowieni natychmiast przez cudowny dotyk Boga. Inni otrzymują uzdrowienie stopniowo przez okres dni, tygodni lub miesięcy. Jesteśmy gotowi modlić się za każdą osobę tak długo, jak trwa ten proces i dopóki nie będzie ona całkowicie zdrowa!
Bóg był i jest Wielkim Lekarzem.


JAK DOŁĄCZYĆ


Zanim zdecydujesz się odwiedzić Pokoje Uzdrowienia zgłoś swoje uczestnictwo w Punkcie Info Kościoła Shoreline lub online poprzez stronę internetową. W ostatnią sobotę miesiąca będziemy cię oczekiwać w holu Kościoła Shoreline, gdzie będziesz się mógł zarejestrować w godzinie 9:00 – 10:00. Tutaj spotkasz gospodarza, który zapozna cię z całym programem Pokoi Uzdrowienia i będzie cie eskortował przez następne etapy:

  • Nauczania – to 45 minutowy wykład w którym zapoznasz się z Bożym planem uzdrowienia i dowiesz się w jaki sposób możesz przyjąć swoje uzdrowienie.
  • Uwielbienia – to czas grupowego czczenia Jezusa i doświadczania obecności Boga, dopóki nie zostaniesz zaproszony do pokoju modlitwy.
  • Świadectw – w czasie oczekiwania na modlitwę możesz również skorzystać z pokoju video. Oglądanie historii uzdrowień, podobnie jak przebywania w obecności Bożej, buduje wiarę i przygotuje twoje serce na przyjmowanie od Boga.
  • Modlitwy indywidualnej – w tym czasie będziesz mógł odebrać modlitwę od jednego z zespołów posługujących.

Planując wizytę w Pokojach Uzdrowienia powinieneś zapoznać się z materiałami do obejrzenia / przeczytania, umieszczonymi w Zasobach. Pomogą one Ci poznać Boży plan odnośnie uzdrowienia i przygotują Cię do spotkania w Pokojach Uzdrowienia.
Wszyscy są mile widziani i nie ma żadnych kosztów! Ci, którzy chcą przekazać darowiznę na tworzenie portalu służby uzdrowienia, mogą to zrobić w punkcie rejestracji lub online z dopiskiem „bóguzdrawia.pl”.
Ze względu na charakter naszej posługi, nie skupiamy się na uzdrawianiu emocjonalnym ani na duchowym wyzwoleniu. Jeśli potrzebujesz tego rodzaju pomocy, skontaktuj się z nami drogą e-mailową (biuro@shoreline.pl).


Znaleźć Życie

Uwierz

A Zobaczysz Cuda


Prosimy o wypełnienie ankiety rejestracyjnej, która pozwoli nam przygotować się w modlitwie na Twoją wizytę w Pokojach Uzdrowienia.
Poniższy formularz zgłoszeniowy wyślij do nas najpóźniej tydzień przed planowanym spotkaniem.
ZASOBY


W tym miejscu znajdziesz materiały do czytania i oglądania, które rozciągną Twoją wiarę, zainspirują Cię i przygotują do przyjęcia uzdrowienia od Boga. Zanim odwiedzisz „Pokoje uzdrowienia” oczekujemy, iż zapoznasz się z materiałami umieszczonymi poniżej. Stosując się do zasad w nich podanych, będziesz mógł osiągnąć maksymalne korzyści podczas posługi modlitwy w pokojach uzdrowienia.

Przyczyny braku uzdrowienia

CZYTAJ

Złam przekleństwo pokoleniowe

CZYTAJ
Zostaw Opinię


Chcielibyśmy usłyszeć Twoją opinię po ostatniej wizycie w naszych pokojach uzdrowienia.
Twoja historia uzdrowienia nie tylko będzie zachętą dla naszego zespołu,
ale również pomoże wzbudzić wiarę w Boże uzdrowienie u tych,
którzy już stracili nadzieję na powrót do zdrowia.