The

CHOSEN

Częstochowa

(WSTĘP WOLNY)

DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ

Zobacz Zwiastuny

O serialu

The CHOSEN

Serial o Jezusie po polsku

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście. Każdy sezon to prawdziwa uczta dla oka.

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. Pierwszy sezon, opowiada historie powołań pierwszych naśladowców. Przedstawia kulturowy kontekst postaci, ukazując jednocześnie poświęcenie na jakie muszą się zdobyć, by podążać za Jezusem.

The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 62 języków, z 442 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii „rozrywka” iOS i Android.

Twórcy filmu postawili sobie za cel, by w ciagu 7 lat ponad 1 miliard ludzi obejrzało film o Jezusie, a także by był on dostępny w każdym języku świata.

I my chcemy dołączyć do tego wyzwania, gdyż od tego, czy ludzie poznają Jezusa i nawiążą z Nim relacje zależeć będzie ich wieczność. Sam Jezus powiedział:
„A na tym polega życie wieczne, aby znali Ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Tego, którego posłałeś – Jezusa Chrystusa.” (Jan.17;3)

OGLADAJMY RAZEM

Wejdź głębiej

Dyskusyjny klub filmowy w małych grupach

Możesz „wejść głębiej” w poznawaniu Tego, który umarł za nas na krzyżu i dołączyć do jednej z małych grup, które będą odbywały się po każdej projekcji.

Oglądanie filmu w swoim telefonie / komputerze a oglądanie go na dużym ekranie LED, to zupełnie inne doświadczenie.

Producenci filmu stworzyli kurs – Dlaczego Jezus?, nawiązujący do serialu, w którym można uczestniczyć online lub w małych grupach. W naszym przekonaniu wspólne rozmowy, dyskusje i odkrywaniu Bożej dobroci, to inspirujące i przemieniającej przeżycie. Zachęcamy „wejdź głębiej” w małej grupie.

 

Weź udział

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

 • dowiesz się więcej na temat chrześcijaństwa i biblijnej postaci Jezusa
 • kurs jest darmowy – nie zapłacisz ani złotówki
 • będziesz mógł na żywo zadawać pytania i dzielić się z innymi swoimi odkryciami
 • do twojej dyspozycji będzie lider prowadzący – ambasador The Chosen, którego zadaniem jest inspirować do przemyśleć i odpowiadać na Twoje pytania.

Rejestracja

Jeśli chciałbyś wziąć udział w najbliżej projekcji serialu THE CHOSEN, zapisz się na listę uczestników i zostaw nam namiary na siebie, abyśmy mogli się z Tobą kontaktować i wysyłać aktualne informacje o kolejnych sezonach i nowinkach The Chosen.

Jeśli chciałbyś wziąć udział w kursie po projekcji serialu, prosimy zaznacz to w formularzu poniżej – pomoże nam to zorganizować odpowiednią ilość małych grup i przygotować dla Ciebie materiały do kursu.

  Rormularz wykorzystuje Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są twoje dane.

  Zobacz z nami serial, który pokochały miliony widzów na całym świecie.

  Wspólne oglądanie i rozmowy o filmie, to przemieniające doświadczenie, dzięki któremu będziesz mógł lepiej poznać Jezusa i nawiązać nowe, wartościowe relacje. Weź swoich przyjaciół – znajomych i spotkajmy się przy kawie/herbacie.

  Główny dystrybutor w Polsce – Studio DR
  Ambasador The Chosen w Częstochowie
  Kościół Ducha Świętego Shoreline
  ul. Przemysłowa 9 Częstochowa
  biuro@shoreline.pl
  www.shoreline.pl