Szkoła Ponadnaturalnej Służby

zaprasza na

Konferencję „Kościół pod otwartym niebem” 5-7 września 2024

Konferencja „Kościół pod otwartym niebem” to blisko 3-dniowa Szkoła Ponadnaturalnej Służby, której tematem przewodnim jest wpływ służby proroczej i służby uzdrowienia na rozwój kościoła.

Szkoła Ponadnaturalnej Służby jest skierowana do osób zaangażowanych w służbę proroczą i służbę uzdrowienia.

Ma ona na celu wyposażyć i pomóc zdobyć praktyczne narzędzia w obszarach, które mają silny wpływ na rozwój kościoła i posługę duszpasterską.

Mamy przekonanie, iż służba Kościoła ma wymiar ponadnaturalny. Duch Święty nie tylko w pierwszym wieku, ale również w naszych czasach pragnie wyposażać wierzących do rozszerzania i manifestowania Królestwa Bożego w narodach.

Dlatego też jako wykładowców zaprosiliśmy pastorów z Kościoła Bethel Church, który od wielu lat doświadcza ponadnaturalnego działania Ducha Świętego – Ben’a Armstrong, dyrektora służby proroczej i Chuck’a Parry dyrektora Pokoi Uzdrowienia.

 

Wykładowcy Szkoły

Ben Armstrong

Ben Armstrong jest międzynarodowym mówcą, uznanym nauczycielem, nadzoruje służbę proroczą w Kościele Bethel- Redding, Kalifornia, gdzie wraz z żoną Heather służą w Przywództwie Kościoła. Prawdziwy marzyciel. Służba Bena jest naznaczona mądrością i objawieniem; darem, który objawia się w jego życiu od najmłodszych lat.

Ben jest wizjonerskim przywódcą, którego służba poruszyła serca i umysły ludzi na całym świecie. Ciągle inspiruje i prowadzi wierzących w poznawaniu jak i rozpoznawaniu serca i języka Boga. Ben i Heather mają trójkę dzieci, Connera, Kirę i Madison.

 

Chuck Parry

Chuck jest teraz dyrektorem Bethel Healing Rooms (Pokoi uzdrowienia) w Redding w Kalifornii. Jego wizją jest tworzenie wspólnot z otwartym niebem, w których wierzący żyją w bardzo realnej obecności Boga, jednoczą się w miłości i oglądają ponadnaturalne działanie Boże.

Życie Chuck’a Parry jest naznaczone zarówno wiarą, jak i cudami, gdziekolwiek się pojawia niesie i uwalnia radość Pana. Widział, jak umarły zmartwychwstał, jak rozmnażało się jedzenie, uciszały się burze i uwalniane były nadprzyrodzone finanse. Przez jego służbę niezliczona liczba ludzi była uzdrowiona i ich życie było odmieniane.

Jest autorem takich książek jak: Free Falling – True Stories of One Man’s Leap Into the Miraculous  oraz Alignment – Live a Life of Miracles. Żonaty od 1977 roku.  Chuck i jego żona Linda mają troje dzieci i pięcioro wnucząt.

 

Kościół Bethel doświadczał wielokrotnie przebudzenia i manifestacji znaków i cudów, co wpłynęło na jego dynamiczny wzrost i wpływ na miasto Redding w Kalifornii oraz tysiące kościołów na świecie. Nauczanie Bill’a Johnsona i muzyka Bethel jest znana na całym świecie, a w Szkole Ponadnaturalnej Służby Bethel każdego roku uczy się ponad 2 tysiące studentów. Z kolei w Pokojach Uzdrowienia w każdą sobotę wierzący posługują uzdrowieniem od 300 do 600 osobom.
Doświadczenie życia i służby pod otwartym niebem, przyciąga do tego miejsca każdego miesiąca setki ludzi, którzy przeżywają w Bethel Church świeże napełnienie Duchem Świętym, oraz uzdrowienia wewnętrznego i fizycznego.

 

Zarejestruj się

 

Plan Konferencji

 

Opłata

400 zł od osoby do dnia 14 sierpnia
450 zł od osoby od dnia 15 sierpnia
Regulamin Szkoły Ponadnaturalnej Służby
Polityka Prywatności
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

wrz 05 2024 - wrz 07 2024

Czas

Cały dzień

Czas lokalny

 • Strefa czasowa: America/New_York
 • Data: wrz 05 2024 - wrz 07 2024
 • Czas: Cały dzień

Koszt

400zł

Lokalizacja

Kościół Ducha Świętego Shoreline
ul. Przemysłowa 9
Kategoria