Szkoła Ponadnaturalnej Służby

zaprasza na

Konferencję dla Pastorów i Liderów 4-7 Października 2023

 

Konferencja „Kościół pod otwartym niebem” to blisko 4 dniowa Szkoła Ponadnaturalnej Służby, której tematem przewodnim jest wpływ służby proroczej i służby uzdrowienia na rozwój kościoła.

Szkoła Ponadnaturalnej Służby jest skierowana do pastorów i liderów wspólnot chrześcijańskich oraz ich zespołów przywódczych.

Ma ona na celu wyposażyć i pomóc przywódcom zdobyć praktyczne narzędzia w obszarach, które mają silny wpływ na rozwój kościoła i posługę duszpasterską.

Mamy przekonanie, iż służba Kościoła ma wymiar ponadnaturalny. Duch Święty nie tylko w pierwszym wieku ale również w naszych czasach pragnie wyposażać wierzących do rozszerzania i manifestowania Królestwa Bożego w narodach.

Dlatego też jako wykładowców zaprosiliśmy pastorów z Kościoła Bethel Church, który od wielu lat doświadcza ponadnaturalnego działania Ducha Świętego – Ben’a Armstrong, dyrektora służby proroczej i Chuck’a Parry dyrektora Pokoi Uzdrowienia.

 

Wykładowcy Szkoły

Ben Armstrong

Ben Armstrong jest międzynarodowym mówcą, uznanym nauczycielem, nadzoruje służbę proroczą w Kościele Bethel- Redding, Kalifornia, gdzie wraz z żoną Heather służą w Przywództwie Kościoła. Prawdziwy marzyciel. Służba Bena jest naznaczona mądrością i objawieniem; darem, który objawia się w jego życiu od najmłodszych lat.

Ben jest wizjonerskim przywódcą, którego służba poruszyła serca i umysły ludzi na całym świecie. Ciągle inspiruje i prowadzi wierzących w poznawaniu jak i rozpoznawaniu serca i języka Boga. Ben i Heather mają trójkę dzieci, Connera, Kirę i Madison.

 

Chuck Parry

Chuck jest teraz dyrektorem Bethel Healing Rooms (Pokoi uzdrowienia) w Redding w Kalifornii. Jego wizją jest tworzenie wspólnot z otwartym niebem, w których wierzący żyją w bardzo realnej obecności Boga, jednoczą się w miłości i oglądają ponadnaturalne działanie Boże.

Życie Chuck’a Parry jest naznaczone zarówno wiarą, jak i cudami, gdziekolwiek się pojawia niesie i uwalnia radość Pana. Widział, jak umarły zmartwychwstał, jak rozmnażało się jedzenie, uciszały się burze i uwalniane były nadprzyrodzone finanse. Przez jego służbę niezliczona liczba ludzi była uzdrowiona i ich życie było odmieniane.

Jest autorem takich książek jak: Free Falling – True Stories of One Man’s Leap Into the Miraculous  oraz Alignment – Live a Life of Miracles. Żonaty od 1977 roku.  Chuck i jego żona Linda mają troje dzieci i pięcioro wnucząt.

 

Kościół Bethel doświadczał wielokrotnie przebudzenia i manifestacji znaków i cudów, co wpłynęło na jego dynamiczny wzrost i wpływ na miasto Redding w Kalifornii oraz tysiące kościołów na świecie. Nauczanie Billy Johnsona i muzyka Bethel jest znana na całym świecie, a w Szkole Ponadnaturalnej Służby Bethel każdego roku uczy się ponad 2 tysiące studentów. Z kolei w Pokojach Uzdrowienia w każdą sobotę wierzący posługują uzdrowieniem od 300 do 600 osobom.
Doświadczenie życia i służby pod otwartym niebem, przyciąga do tego miejsca każdego miesiąca setki ludzi, którzy przeżywają w Bethel Church świeże napełnienie Duchem Świętym, oraz uzdrowienia wewnętrznego i fizycznego.

 

Tematy Wykładów

Pastor Beniamin będzie dzielił się jak rozwijać i uwalniać służbę proroczą w kościele oraz pokaże nam, w jaki sposób dary prorocze w życiu kościoła zmieniają duchową atmosferę kościoła i miasta.

Chuck Parry będzie dzielił się tym jak uwalniać wiarę w życiu kościoła do bożych uzdrowień i cudów oraz jak zacząć służbę „pokoi uzdrowienia” w swoim kościele/wspólnocie oraz

Szkoła Ponadnaturalnej Służby oprócz wykładów i warsztatów, obejmuje również praktyczną służbę w pokojach uzdrowienia i pokojach proroczych (w sobotę 07.10), w których obok prowadzących z Bethel będą posługiwali uczestnicy Szkoły.

Pokoje Prorocze oraz Pokoje Uzdrowienia będą otwarte od godziny 10:00 do 14:00 (Zapisy dla osób zainteresowanych uczestnictwem w Pokojach Uzdrowienia i Proroczych bedą się odbywały w osobnej rejestracji niż rejestracja dla uczestników szkoły)

Konferencja Pod Otwartym niebiem 4-7 Października- Plan sesji Kliknij aby pobrać.

 

Rejestracja (2 Października ostatnim dniem rejestracji)

Rejestracja na wydarzenie jest możliwa za pośrednictwem aplikacji na telefon:

Aplikacja dostępna na stronach sklepów App Store i Google Play

Uwaga! Po uruchomieniu aplikacji należy wpisać KOD WYDARZENIA – 1431

 

REJESTRACJI MOŻNA DOKONAĆ RÓWNIEŻ KLIKAJĄC W PONIŻSZY BANER

 

Opłata

800zł od osoby
Regulamin Szkoły Ponadnaturalnej Służby
Polityka Prywatności

Data

paź 04 2023 - paź 07 2023

Czas

Cały dzień

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: paź 04 2023 - paź 07 2023
  • Czas: Cały dzień

Koszt

800zł

Lokalizacja

Kościół Ducha Świętego Shoreline
ul. Przemysłowa 9
Kategoria