WIECZÓR UZDROWIENIA ODWOŁANY

 

W związku z zagrożeniami wywołanymi epidemią koronawirusa planowany na 28 marca godz.17:00 WIECZÓR UZDROWIENIA w planowanej otwartej formie zostaje odwołany.
Wszystkie osoby chore, które chciałyby skorzystać z posługi modlitwy uzdrowienia zapraszamy tego dnia do odwiedzania naszych POKOI UZDROWIENIA. Więcej informacji o Pokojach Uzdrowienia i sposobu zgłaszania swojego uczestnictwa znajdziesz na naszej stronie Pokoje-Uzdrowienia
NOWY TERMIN WIECZORU UZDROWIENIA ZOSTANIE OGŁOSZONY NAJSZYBCIEJ JAK TYLKO BĘDZIE TO MOŻLIWE

 

DLACZEGO POKOJE UZDROWIENIA
Jako ludzie wierzący, na podstawie Pisma Świętego wierzymy, że na krzyżu Golgoty dokonały się dwie rzeczy:
1. Pan Jezus Chrystus wziął na siebie nasze choroby a Jego ranami zostaliśmy uleczeni.
2. On został przebity za nasze przestępstwa, zgnieciony za nasze winy, aby nam przebaczyć wszystkie nasze grzechy. (Iz.53:4-6)
To właśnie wiara w to co się dokonało 2 tyś lat temu, daje nam śmiałość aby modlić się o chorych i oczekiwać, iż będą uzdrowieni przez Boga. Wierzymy również, iż Słowa Pana Jezusa skierowane do tych którzy uwierzą: „na chorych będą kłaść ręce, a ci wyzdrowieją” są wciąż aktualne. Wielokrotnie tego doświadczyliśmy w naszym kościele. Zarówno młodzi jak i starsi, zaatakowani przez najprzeróżniejsze choroby doświadczali uzdrowienia, gdy z ufnością nakładaliśmy na nich ręce i modliliśmy się o ich uzdrowienie w cudownym imieniu Jezus.
Jeśli jesteś chory, słaby, cierpisz z powodu bólu, potrzebujesz uzdrowienia, chcielibyśmy z całego serca Ci pomóc. Wierzymy, że Jezus był i jest Wielkim Uzdrowicielem. On zostawił nam tego samego Ducha Świętego, który był w Nim. Podczas spotkań w Pokojach Uzdrowienia oczekujemy na Boże działanie i modlimy się o każdego, kto gotowy jest uwierzyć i zaufać Jezusowi jako Lekarzowi.

 

ŚRODKI OCHRONY PRZED KORONAWIRUSEM
Wyznajemy, iż „nie dał nam Bóg Ducha strachu lecz mocy i miłości i trzeźwego myślenia” (2 Tym. 1:7). Wierzymy, że namaszczenie Ducha Świętego nie nie tylko ma moc uzdrawiać ale również ochronić nas od zakażeniem „koronawirusem”.
Zdecydowaliśmy się na odwołanie Wieczoru Uzdrowienia, gdyż jako ludzie wierzący szanujemy zalecenia i zarządzenia władz i nie chcemy przyczyniać się do potęgowania zagrożeń.
Z drugiej strony mamy przekonanie, iż kościół w XXI wieku powinien również być wśród ludzi, nieść im nadzieję, wiarę i miłość Bożą, modląc się zarówno o uzdrowienie jak i ochronę zdrowia. Dlatego alternatywą dla spotkania otwartego są właśnie Pokoje Uzdrowienia, w których modlitwa o chorych odbywa się przy zaangażowaniu mniejszej ilości osób.
Kierując się rozsądkiem, pragniemy zachować wszystkie konieczne środki ostrożności na wszystkich naszych spotkaniach / nabożeństwach w Kościele Shoreline. Prosimy, by osoby starsze oraz te które w jakikolwiek sposób rozpoznają w sobie objawy zakażenia pozostały w domu i kontaktowały się z nami telefonicznie w celu indywidualnej modlitwy uzdrowienia. W porozumieniu z władzami możemy zaoferować takim osobom również pomoc w postaci zakupów lub innych praktycznych działań.
Osoby pozostające w domu zachęcamy do oglądania Transmisji Live z naszych nabożeństw poprzez stronę kościoła, Facebook oraz YouTube.

 

Nasz Telefon Kontaktowy: 34 366 46 77